2018-01-02
Kiermasz świąteczny
Kiermasz świąteczny

    W dniach 11-15 grudnia w naszej szkole, jak co roku, odbył się Kiermasz Świąteczny, organizowany przez Szkolny Klub Wolontariatu 'Sursum Corda' pod opieką N. Rogowskiej oraz D. Kośkiewicz.

     W przebieg Kiermaszu, podczas którego można było zakupić ozdoby i wypieki wykonane przez naszych uczniów oraz rodziców,  zaangażowała się cała społeczność szkolna.

     Na barwnym, kolorowym stole można było znaleźć stroiki, choinki, bombki, kartki świąteczne, pierniki, ciastka i inne świąteczne cudeńka. Prace przeznaczone na kiermasz cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci i dorosłych.

     Fundusze ze sprzedaży świątecznych dekoracji w dużej mierze zostaną przeznaczone na dzieło Adopcji na Odległość, a dokładniej dla naszego podopiecznego  Augustine Njoroge z Kenii oraz na potrzeby szkolne, czyli nagrody w konkursach szkolnych, wystrój oraz wyposażenie szkoły.

 

Tym, którzy wzięli udział w Kiermaszu serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie tego dzieła.

Adopcja na Odległość - link:

http://www.misje.gdansk.franciszkanie.pl/adopcja_kenia.html